11.05.1992


Blog Created: 8/28/03
Number of entries: 157
Number of comments: 16

Visited Blogdrive Members:
kaybana hiddensoul

Tag this Profile


troublepain
General Information

Main blog:troublepain
Age:31
Birthday:June 30th 1986
Gender:Male
Occupation:Artistic / Creative
Education:School of life
Service Attendance:More than once a week
Race/lineage:Other
Location:Turkey


Contact Information

Email:yeltakom@gmail.com


Personal InformationPersonal FavoritesFour Most Recent Entries

-son-
Bitişe dair bir yazıdır bu, birinin gitmesiyle başlayan. Her neyse bu giden adam öyle bir adam ki aklımdakileri benden önce somutlaştırmakta üstüne yok, diyebilirsiniz bu ne yapsa arkasında bu da yapıyor deyin tabi kim tutar. İnsanları değiştiren, kafamı bulandıran bu ağlardan kurtulmak niyetindeyim ben de, artık daha içe dönük daha dingin kafayla yaşamak dileğim, dramatize edilen sonlardan haz almasam da öyle işte, bana ulaşmak isteyenler zaten ulaşırlar ki ulaşacaklardır, mezuniyet balosunun kraliçesini o değil ben öldürdüm bu arada bunu da söyleme geldi içimden, giden adamın arkasından...
 
bıçak
ben bir bıçak, bir yüzü eskiyen, bir yüzü gittikçe, keskinleşen. senin vücudun, bir et yığını gibi, önümde. her darbemde, kanıyorsun, her darbemde, eziliyorsun. yıllar geçince, ben de geçiyorum, içinden. kese kese, yara yara, ilerliyorum, kalbinden, biliyorsun, bilmiyorsun, hep böyle yapıyorsun. körüm çoğu zaman, acıtmıyorum tenini, ama keskinim, yakıyorum kalbini.
 
medres-i deli
sakın kalkmayasın, uzakta durasın şöyle... delemezsin dünyayı, içine işle sen de. saklama canparem, paralanmasın duyguların, içinde, içine işle sen de, denge nerde diye. sağa, sola kaymayasın, sokaklarda kaybolmayasın, üşütmek farzdır bir kere, sola sola donacaksın. bilirim seni, sağ sağ solacaksın, diri diri yanacaksın. aklın kalmasın, ben de, düşe düşer, bilirsin. düşe düşme, sen de, gerçek var mı, ben de. oku da bitir, önce, ezbere saymayasın.
 
iç-dış
önemli miydi? içerde olmak... dışarda kalsan, olmaz mı? sızlasan. ağrısa tüm vucüdun. dışarda kalsan. içerde kaldıkça, içerliyorsun, kaldıkça içerde, içiyorsun. iyidir dışarda kalmak.
 


Copyright © 2003 - 2004 NeverX All rights reserved.
Tag board Rules     Privacy policy     Terms of Service